Bir flört uygulamasında sohbet başlatmak, konuşmanızın ne kadar başarılı olacağını belirler. Bir flört uygulamasında nasıl sohbet başlatabileceğinizi anlayacak kadar dikkatli değilseniz , bunun nasıl olumsuz olabileceğini anlayacaksınız. 

Burada verilen adımlar, bir flört uygulamasında herhangi bir yerde bir sohbet başlatmanız için size rehberlik edecektir. Yıllar boyunca etkili olduğu kanıtlanmış bir prosedür olmuştur ve erkekler ve bayanlar arasında  flört konuşmasını kolaylaştırmak için buraya getirilmesi uygun görülmüştür .

Cinsel sohbet ederek, flört edeceğiniz bir chat arkadaşı bulmak çok kolay.

Flört Uygulamasında Sohbet Başlatmak İçin İpuçları

Bunlar çevrimiçi flört ipuçları; bir flört uygulamasında nasıl sohbet başlatabileceğinizi merak ediyorsunuz; bu bir sorun olmamalı; adımlar, herkesi taşımak için basitleştirildi. Adımlar kolay anlaşılması için burada verilmiştir. Yapmalısın:

 • Neyi veya kimi istediğinize dair bazı hayati bilgiler edinin
 • Dikkat çekici bir mesaj gönderin
 • Komik olmaya çalış. Biyo/kullanıcı adlarında bir şeye atıfta bulunun. Kişisel yap.
 • Cevap vermezse takip et
 • Ona ne zaman çıkma teklif edeceğini bil

Bazı erkekler, özellikle çekici biriyse, bir bayanın kendilerine tepki vermesini sağlamanın zor olduğunu onaylayabilir. Benzersiz bir mesajlaşma stratejiniz yoksa, biraz zaman alabilir. 

Bu yüzden benzersiz bir mesajlaşma stratejisi edinin ve her şeyin sizin yerinize nasıl düşeceğini görün. Doğru yaklaşımı veya prosedürleri alırsanız, çevrimiçi flört konuşmalarının eğlenceli olabileceğini unutmayın. 

İpucu 1: Beğenilenleri ve Beğenilmeyenleri Gözlemleyin

Birinin size çekici geldiğini fark ettiğinizde, onun fotoğraflarına bakın; oradan, kişiliğini bileceksiniz çünkü profil resimleri kendini nasıl göstermek istediğini gösteriyor.

Ayrıca profilini gözden geçirmeye çalışın, neye tutkulu olduğunu öğrenin. Soru satırınız onun tutkusuysa, yanıtlamak veya yanıtlamak için daha istekli olacaktır. 

Son olarak, hepinizin ortak noktası olan her şeyin farkına varmalısınız; Bunu düşündüğünüzde, ilginize uygun olduğu için konuşma daha kalıcı olacaktır.

2. İpucu: Dikkat Çekici Bir Mesaj Gönderin

Mesajlaşma tarzınız benzersiz olmalıdır ve mesaj tarzınız olağandışı değilse, muhtemelen istediğiniz kişiyi bulamayacaksınız. Bir mesaja başlamanın geleneksel yolu, “Merhaba”, “Merhaba bebeğim”, “Çok güzelsin” gibi meyveleri tekrar vermek değil, erkekler her zaman bundan faydalanıyor, aslında bunun tekrar olumlu meyve vermediğini biliyorlar, ama her şey olacak. yeniden konumlandırıldı. 

Flört uzmanları her zaman konuşma başlatıcıların her zaman akılda kalıcı olması gerektiğini savundu.

Mesajınızın onun dikkatini çekmesi gerekiyor, bu da sizin hakkınızda ve sizinle ilgili her şey hakkında daha fazla bilgi edinmek istemesini sağlayacak. Cevap vermesini de kolaylaştırmak istiyorsanız, ona sorular sorun. 

Ardından, düşündürücü, eğlenceli ve eğlenceli bir mesaj içeren bir tartışma veya konuşma yapın. Bu kalıbı takip ettiğinizde, her şeyin kesinlikle yerine oturacağından emin olun.

Çevrimiçi Bir Konuşma Başlatırken 

Deneyin

 • Mesajınızda bir soru sorarak yanıt vermesini basitleştirin ve kolaylaştırın 
 • Profilinden topladığınız bilgilerden ona sorular sorun; kişiliğinin etrafında dolaşan bilgilerden asla sapmamaya çalışın.
 • Doğru dilbilgisi ve doğru yazım kullanarak iyi bir cümle kurun

Yapmamaya çalış

 • Görünüşüne iltifat et; bu erkekler için normal bir şeydi ve her zaman işe yaramıyor; görünüşü iltifat almamalı çünkü bu eski moda bir sohbet başlatma tarzı; artık buna değmez.
 • Uzun ve çoklu paragraflar yazın; anlamsız sonsuz paragraflar okuyarak zamanını boşa harcayamaz; Noktanızı eve götüren kısa cümle satırlarını en üst düzeye çıkarmak için mümkün olduğunca deneyin.
 • İlk fırsatta ona çıkma teklif edin; Bu, siz insanlar ilk kez sohbet etmeye başladınız. Seninle tanışmadan önce seni tanımak istiyor. Lütfen bu tür hatalardan kaçının.

3. İpucu: Yanıt Vermezse Takip Edin

Olabilir; aslında olur; Tüm dikkat çekici veya akılda kalıcı mesajlarınızdan sonra cevap vermediğinde, depresyona girecek veya moraliniz bozulacak, değil mi? Ama merak etmeyin böyle bir durumun çaresi var ama hep öyle olmasını bekleyin. 

Yürek parçalayıcı ve dokunaklı olsa da, kesinlikle her zaman tünelden çıkmanın bir yolu vardır. Ama tabii ki meşgul olabilir ya da cevap vermeyi unutmuş olabilir ya da başka bir şey, o yüzden rahatla, bir çıkış yolu var.

Bir gün sonra ona bir veya daha fazla mesaj gönderin. Bu mesaj, onu gerçekten sevdiğinizi ancak bu kadar çaresiz görünmek istemediğinizi anlamasını sağlayacaktır. Bu onun için yumuşak bir nokta, bu yüzden sakin ol ve sakin ol. 

Tüm takipten sonra yanıt vermediyse, kendinizi öldürmeniz gerekmez; salla gitsin. Ayrıca dışarıda bir sürü balık var.

4. İpucu: Ona Ne Zaman Çıkacağınızı Bilin

Dünya gezegenindeki hemen hemen her şey için zaman var, bu yüzden yanlış bir önceliğe sahip olmayın, bu yüzden ona ne zaman çıkma teklif edeceğinizi bilin; önemli ve hayatidir. Bu ipucunu anlamazsanız, tüm prosedürü yanlış anlayacaksınız ve bu da zararlı olacaktır. 

Bu, önceki ipuçlarını izledikten sonra yapmanız gereken son şey olmalıdır. Ama sonra, dikkat çekici mesajınıza cevap verdiğinde, sohbeti bir randevuya doğru akıtmanın kolay bir stratejisi var.

Deneyin

 • Sorduğunuz soruya küçük bir cevap verin veya cevabı hakkında yorum yapın.
 • Her zaman kendin cevapla ki o da senden bir şeyler öğrenebilsin.
 • Ona her zaman başka bir şey sorun, heyecan verici sorular sorun. 

Her mesaj, iyi niteliklerinizi ve karakterinizi vurgulamanız ve böylece kendinizi pazarlamanız için bir fırsat olmalıdır. Çevrimiçi flört sohbetinin ana ve kritik noktası cazibe oluşturmaktır. 

Örneğin, muhtemelen hafta sonu için planlarınızı sorabilir ve siz spor salonuna gitmeyi planladığınızı söyleyebilirsiniz, ondan sonra markete gidip konser için bazı arkadaşlarla buluşursunuz, bu da bunu gösterir. sorumlusunuz. 

Aktif, aile odaklı ve harika bir sosyal hayata sahip olmak için yeterince sorumlu olduğunuzu ilettiniz; tüm bunlar büyüleyici niteliklerdir.

Ona çıkma teklif etmek için kaç soru sorabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz; onu korkutmak veya soru sormak için acele etmek istemeyebilirsiniz. Ona çıkma teklif edebilmen için ona doğru şekilde çıkma teklif etmelisin. Kabul edeceğinden emin olduğunuz bir açıklama yapmalısınız.

Bir Flört Uygulamasında Konuşma Başlatırken Yapılan Yaygın Hatalar

 • Profilinizi/biyografinizi yazmamak:  Bir flört uygulamasında profilinizi boşaltmanın olgun bir davranış olduğunu düşünen bir zihniyete sahip olabilirsiniz, ancak sizinle sohbet etmek isteyenler tarafından ciddiye alınmayabilirsiniz. Çekici olup olmaman önemli değil; insanların görmek istediği tek şey profiliniz. Bir flört profili çok önemlidir ve profiliniz kim olduğunuzu belirler.
 • Çok fazla resim: Resim  yüklemenize izin verildiği için size çok fazla resim yükleme hakkı vermez; insanlar bundan hoşlanmayacak; tuhaf görünüyor. Resimdeki en az dört ila beş sorun yok. 
 • Tam vücut Fotoğrafı yok:  İnsanların size tam olarak erişebilmesi için her zaman tam vücut Fotoğrafı eklemeniz önerilir. Genellikle lehinize çalışır; aksi halde bir sonuca varacaklar.
 • Sıkıcı Konuşma Başlatıcıları:  Bu, kaçınmanız gereken büyük bir hatadır. Tüm konuşmanızı mahvedecek ve muhtemelen size cevap vermeyecekler. Bu yüzden, dikkatini çekmek için sohbetinize buz kıran bir mesajla başlayın. İyi bir kav açıcıya sahip olmak, kav hakkında iyi bir sohbeti garanti edecek ve sohbetinizde akıcılığa yer açacaktır.
 • Momentum yok:  Biriyle randevu ayarlamak için çok uzun süre kalırsanız, muhtemelen ivme kaybedersiniz, bu yüzden zamanlamayı ve onunla ne zaman randevuya çıkacağınızı bilin. Her şeyin kendi zamanı olmalı; momentum esastır çünkü size ilerlemeniz için zorlayıcı bir güç verecektir.
 • İlginç fotoğraf yok: İlginç  bir fotoğraf olmadığında sıkıcı görünüyor; spor salonundaki resimler, paraşütle atlama, araba kullanma vb. gibi ilginç şeyler yaparken bir fotoğrafınız olmalı. Sizinle sohbet etmek kişinin çekiciliğini kesinlikle artıracaktır.
 • Karşı cinsten çok fazla fotoğraf: Karşı cinsten  çok fazla fotoğrafa sahip olmakta yanlış bir şey görmeyebilirsiniz, ancak gerçekten korkutucu çünkü onu her zaman yüksek rekabet olarak göreceksiniz, bu da sizi tekrar ilgilendirmeyebilir.

Bir flört uygulamasında sohbet başlatmak için yukarıdaki adımları titizlikle takip ederseniz, kesinlikle istediğinizi tam olarak elde edeceksiniz. 

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Site CafeCanlı altyapısı kullanmaktadır.