Çevrimiçi sohbet platformlarının şu anda normalde belirli kuralları ve düzenlemeleri vardır ve bunlar ihlal edildiğinde belirli cezaların oluşmasına neden olur. Omegle platformuna da entegre edilen yasak gibi.

Omegle, yeni güncellemeler ile başlayarak insanları banlamaya başladı ve kullanmaya devam etmek isteyenler merak ediyorlar Omegle hesabımdan banı nasıl kaldırırım?

Sanal sohbetler veya sosyal ağlardaki sohbetler dünyasında, onları kırarsanız hesabınızı geçici olarak bloke ederler ve kullanmaya devam edemezsiniz, bu ağlar grubuna ait Omegle de herhangi bir sosyal ağ gibi bu eylemleri gerçekleştirir. Twitch yasakları olarak.

Omegle hesabımdan banımı nasıl kaldırırım?

Bu tür hesaplardaki yasağı veya hareketsizliği kaldırmak için birkaç püf noktası vardır; Öncelikle sabrınız varsa ve Omegle hizmetlerini kullanmaya devam etmek için aceleniz yoksa, platformun otomatik olarak engelinizi kaldırmasını bekleyebilirsiniz ve ceza çok ciddi değilse birkaç günden fazla sürmez. hareketsizlik.

Öte yandan, bekleyen bir konuşmadan ayrıldığınız için kilidin açılmasını beklemek istemiyorsanız veya biri sizi bekliyorsa veya yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız, yeniden girmenin farklı yollarını deneyebilirsiniz.

Omegle hesabımdan bir banı kaldırmanın alternatif yolları

Omegle hesabınızdan yasağı kaldırabilmeniz için bazı alternatifler:

İlgili süreyi bekleyin

Omegle hesabınızdaki yasağı kaldırmanın tüm yollarının en basiti ve en güvenlisi, yasağın otomatik olarak kaldırılması için platformun belirlediği süreyi beklemektir. Endişelenmeyin, normalde platformun verdiği döngü 7 gündür , böylece hesabınıza erişebilir ve Omegle’da tekrar gezinebilirsiniz.

IP’nizi dinamik bir IP ile değiştirin

IP’nizi dinamik bir IP ile değiştirmek, zaman zaman IP adresinizin değişmesine neden olur, bu da hesabınızı Omegle’da yasaklamaktan kaçınmanıza yardımcı olabilir, değiştirmek için PC ayarlarınızı, ardından ağları ve interneti girmelisiniz. Ardından IP yapılandırmasında düzenle’ye tıklayın , yönlendiricinin IP’yi otomatik olarak değiştirmesi için otomatik seçeneği seçin .

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Site CafeCanlı altyapısı kullanmaktadır.